Kapat

5 Kameralı Nokia Sızdırıldı

Anasayfa
AKILLI TELEFONLAR 5 Kameralı Nokia Sızdırıldı
5 Kameralı Nokia

5 Kameralı Nokia  Slashleaks tarafından paylaşılan görsel ile birlikte gün yüzüne çıktı.

 

Telefon üreticileri daha kaliteli kamera deneyimini kullanıcılarına sunmak adına, çift kamera hatta 3 arka kamera ile ürünlerini hazırlıyorlar. Şimdi ise çıta daha da yukarılara çıkacak gibi görülüyor.

 

Huawei P20 modelli üçlü kamera ile kullanıcılar ile buluşmuştu. İlk üçlü kamera sistemini kullanıcılara sunan Huawei‘nin ardından diğer firmalarda çalışmalarına hız kesmeden başladı. Yaşanan bu gelişmelerin ardından, Samsung, dört arka kameralı bir model üzerinde çalıştığı da ortaya çıkmıştı. Şimdi ise HMD Global, çıtayı daha üst seviyelere taşımayı planlıyor.

5 Kameralı Nokia

Slashleaks tarafından paylaşılan görseller ile birlikte 5 Kameralı Nokia modeli gün yüzüne çıktı. Sızdırılan görsellere baktığımızda kompakt bir şekilde yerleştirilen, kameralar oldukça dikkat çekiyor. Ayrıca sızdırılan görsel ile birlikte lenslerin Carl Zeiss üretimi olacağını da görüyoruz.

 

Zeiss ve Nokia‘nın kamera lensi üretimi konusunda uzun yıllardır devam eden bir ortaklıkları vardı. Zeiss üretimi lensler kullanan bazı Nokia modellerinde çok çok iyi fotoğraf deneyimi yaşattığını da hatırlıyoruz. Yeni sızan Nokia modeli hakkında yetkililer tarafından bir açıklama yapılmadı, ilerleyen günlerde sızıntının gerçek olup olmadığı hakkında daha fazla bilgiye ulaşabiliriz.