Kapat

Xiaomi Mi Mix 3 Fotoğrafları Sızdırıldı

Anasayfa
AKILLI TELEFONLAR Xiaomi Mi Mix 3 Fotoğrafları Sızdırıldı
Xiaomi Mi Mix 3

Xiaomi Mi Mix 3 Fotoğrafları Sızdırıldı. Ekran gövde oranı savaşlarının başlatıcısı olan Xiaomi Mi Mix serisi, Vivo Nex ve Oppo Find X ile beraber yüksek ekran gövde oranı yarışında geri kalmış gibi görünüyordu. Sızdırılan resimlere bakılırsa yeniden birincilik bayrağını alacakmış gibi görünüyor.

 

Xiaomi’nin Mi Mix serisi, akıllı telefonların bugünkü ince çerçeveli tasarıma ulaşmalarında büyük paya sahip. Gelen sızıntılar, Xiaomi’nin Oppo Find X ve Vivo Nex modelleri ile yarışır bir Mi Mix 3 üzerinde çalıştığını gözler önüne seriyor.

Yeni sızıntıya göre Xiaomi Mi Mix 3, neredeyse yok denecek kadar ince alt ekran çerçevelerine sahip olacak. Bu da cihazın Vivo Nex benzeri bir açılır kapanır kamera modeline sahip olabileceğini akıllara getiriyor.

 

Bir başka önemli nokta ise sızdırılan görsellerde telefonun arkasında bir parmak izi tarayıcı göze çarpmıyor. Bu da Xiaomi’nin Mi Mix 3 ile birlikte ekrana gömülü parmak izi tarayıcı olabileceğini gösteriyor.

Fotoğraflar arka panelin cam ya da seramik yapıya sahip olacağını gösteriyor. Bu da kablosuz şarj desteğinin var olma ihtimalini akıllara getiriyor.