Kapat

Galaxy Tab S4 tanıtıldı

Anasayfa
AKILLI TELEFONLAR Galaxy Tab S4 tanıtıldı

Galaxy Tab S4 tanıtıldı; Samsung’un yeni amiral gemisi tablet modeli Galaxy Tab S4 resmi olarak tanıtıldı.

 

Galaxy Tab S4 özellikleri

Galaxy Tab S4’te, 10.5 inç büyüklüğünde bir Super AMOLED ekran yer alıyor. 16:10 formatındaki bu ekran, 2560×1600 piksel çözünürlük sunuyor.

 

Samsung’un yeni tableti gücünü, Snapdragon 835’den alıyor. 10 nm fabrikasyon süreci ile üretilen ve 2.6 GHz hızında çalışan işlemci, sekiz adet özelleştirilmiş Kryo 280 işlemci çekirdeğine ve Adreno 540 grafik birimine sahip

 

4 GB RAM ve 64 GB depolama alanı ile gelen tabletin hafızası, microSD kart ile artırılabiliyor. AKG imzası taşıyan ve Dolby Atmos desteği sunan dört adet hoparlörün yer aldığı cihazda, S-Pen desteği de devam ediliyor.

 

Tablette bulunan DeX desteği sayesinde bir bilgisayara dönüştürülebilen Galaxy Tab S4, bu konuda kullanıcılara büyük bir avantaj sunuyor. Tabletin DeX modunu aktif etmek için herhangi bir standa veya monitöre ihtiyaç duyulmuyor.

Cihazın arka tarafında 13 Megapiksel çözünürlüğünde 4K video kaydı yapabilen, ön tarafında ise 8 Megapiksel çözünürlüğünde Full HD video kaydı yapabilen bir kamera yer alıyor. Cihaz, 7300 mAh kapasiteli bataryaya sahip.

 

ilginizi çekebilir: Galaxy Tab 10.5