Kapat

Yeni İphone X Plus mı Gelecek?

Anasayfa
AKILLI TELEFONLAR Yeni İphone X Plus mı Gelecek?

LG’nin Vietnam’daki fabrikasından, iPhone X Plus’a ait olduğu iddia edilen ekran parçalarının görüntüleri sızdırıldı.

iPhone X, iPhone 8 Plus’dan daha büyük ekrana sahip olmasına rağmen çerçeveler nedeniyle daha ufak bir gövdeye sahip. Bu yüzden daha küçük bir ekrana sahip gibi görünüyor ve kullanıcılar daha büyük ekranlı bir iphone X e sahip olmak istiyorlardı.

Apple tarafından onaylanmasa da iPhone X Plus’ın ilk inandırıcı sızıntısı geldi. LG’nin Vietnam’daki fabrikasında çekildiği iddia edilen görüntüler, iPhone X’e benzer tasarımda 6.5 inçlik ekran ön kaplamaları ve grafik sayısallaştırıcı yüzeyleri içeriyor. İlk görüntü ekranın ön yüzeyine ait. Bu görüntülerde cihazın ekranının 6.5 inç olduğu belli olması dışında, iPhone X’in çentiğine benzer bir alanda belli oluyor.

İkinci görselde ise grafik sayısallaştırıcı birimi görebiliyoruz. Telefona dokunmatik özelliğini veren bu yüzeylerin fotoğrafında, çok fazla detaya rastlayamıyoruz. Ancak telefonun üst bölgesinde bulunan kamera ve sensör bölgeleri net bir şekilde görülebiliyor. Bu bölüm her ne kadar sıradan bir akıllı telefona aitmiş gibi dursa da Yeni bir iPhone X’e özel  tasarım olabilir.