Kapat

Mi Max 3 özellikleri belli oldu.

Anasayfa
AKILLI TELEFONLAR Mi Max 3 özellikleri belli oldu.

Arka kısmında çift kameraya ve 5500 mAh gibi yüksek kapasiteli bir bataryaya ev sahipliği yapacak olan akıllı telefon hakkında detaylar ortaya çıktı.

Mi Max 3 kablosuz şarj ve iris tarayıcı ile gelecek!

XDA Developers sitesindeki  geliştiriciler, MIUI Keyguard uygulamasının APK dosyasını açarak kaynak kodlarını incelediler. Kaynak kodları içerisinde Xiaomi Mi Max 3 modeli için dikkat çekici detaylara ortaya çıktı.

Kodlar arasında Mi Max 3 için  “Kablosuz şarj işlemi durdu” tarzında satırlara yer verilmesi, cihazın kablosuz şarj özelliğine sahip olacağını ortaya çıkardı. Cihazın arka kısmında yer alan çift kameranın Sony’nin IMX363 sensöründen veya Samsung’un S5K217 + S5K5E8 sensör kurulumdan oluşması bekleniyor.

Cihazın ön kısmında ise şu anda sadece Galaxy modellerinde yer alan ve iris tarama özelliğine sahip olan Samsung S5K4H7 sensör yer alacak. Bunun yanı sıra cihazın 18:9 formatındaki ekranı 2160×1080 piksel çözünürlük sunacak.

Xiaomi’nin Mi Max 3’te kullanıcıların karşısına iki farklı işlemci ile (Snapdragon 630 veya Snapdragon 660) çıkması bekleniyor.

Telefonun fiyatı hakkında ise henüz bir bilgi bulunmuyor.