Kapat

Huawei den 3 Kameralı Model.

Anasayfa
AKILLI TELEFONLAR Huawei den 3 Kameralı Model.

Huawei’nin yakında duyuracağı  P20’nin tasarım görüntüleri sızdırıldı.

Bu haftanın başlarında, Huawei’in  P20 serisine ait olduğu iddia edilen yeni bir tasarım ortaya çıktı. Daha önceki sızıntıların aksi bir tasarımla karşımıza çıkan Huawei P20’yle birlikte ön yüzeyde çok ince bir çerçeve ve hemen alt kısımda Samsung Galaxy’nin S7 ve önceki serilerinde gördüğümüz fiziksel tuşa benzer bir tuş görülüyor.

Ön yüzeydeki sadeliğin aksine arka yüzeyde koyu gri bir kapak üzerine çekilmiş siyah bir şerit var. Bu şeritte gördüğümüz kadarıyla 3 tane Leicia kamera ve bir LED flaş bulunuyor. Tasarım açısından beklentileri karşılayacakmış gibi duran Huawei P20 görüntüleri, henüz şirket tarafından doğrulanmadı.

Huawei P20, P20 Plus ve P20 Pro şeklinde üç farklı modelle çıkması beklenen telefonun 3 kamera ile hangi çılgınlıklara gireceğini merak konusu. İki kamera ile derinlik etkisi verebiliyoruz, ancak işin içine giren 3. kameranın hangi özelliği yapacağı muallakta olan bir konu.

Söylentilere göre Huawei’nin 3. kamerası 40 megapiksellik bir kamera olacak. Bu kamera ile 5 kat hibrit yakınlaştırma yapmayı planlayan şirketin amacı, düşük ışıklarında bile kaliteli fotoğraflar çekmek gibi gözüküyor.