Kapat

Xaomi den Değişim Kampanyası.

Anasayfa
AKILLI TELEFONLAR Xaomi den Değişim Kampanyası.

Eskisini Getir Yenisini Götür.

Xiaomi, kullanıcıların zaten uygun fiyatlı olan Xiaomi modellerine daha kolay ulaşması için ‘eskisini getir, yenisini götür’ kampanyası başlattı.

Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi, müşterilerinin eski akıllı telefonlarını yeni Xiaomi modelleri ile değiştirebilmeleri için Cashify ile ortaklığa gitti.

Artık müşteriler Mi Home Store’lara gittiklerinde Cashify takımı onlara eski cihazlarının durumuna bağlı olarak piyasa koşullarına göre bir fiyat önerisinde bulunacak. Dilerseniz bu bedeli yeni Xiaomi telefonunuzu alırken indirim olarak değerlendirebileceksiniz.

Henüz ülkemizde bir Xiaomi Mi Home Store bulunmuyor. Fakat açılması halinde böyle bir ‘Exchange’ programının Türkiye’deki akıllı telefon kullanıcılarını uygun fiyatlı Xiaomi telefonlara fazlasıyla ısındıracağı kesin.

Ülkemizde Resmi olarak Mi Home Store olmasa bile İthalatçı olan ve en tanınmış olanlardan biri CEPPORT da benzer bir kampanyayı şu anda yürütüyor.

Şimdilik sadece İstanbul il sınırları içerisinde geçerli olan bu kampanyadan yararlanabilmek için kullanmış olduğunuz Xiaomi marka telefonunuz ile birlikte CEPPORT firmasına gidip bu avantajdan yararlanabilirsiniz.

Aşağıdaki bağlantılardan Cepport a ulaşabilirsiniz.