Kapat

Samsung dan Katlanabilir Ekranlı Android Telefon.

Anasayfa
AKILLI TELEFONLAR Samsung dan Katlanabilir Ekranlı Android Telefon.

Kapaklı telefon sevenleri duyan ve onları üzmeyen samsung W2018 modelini tanıtmaya hazırlanıyor.

Bir zamanlar oldukça kullanışlı olan ve katlandığında cebinizde rahatça taşıyabildiğiniz telefonlar oldukça çok tercih ediliyordu, zaman içinde telefonlar çok değişime uğradı, günümüzde bar yapı adıyla anılan telefonlar genelde tek parça ve önyüzü tamamen ekrandan oluşuyor ve yazmak için tuş takımı barındırmıyor, bunun yerine sanal ekranda beliren klavyeler ile  yazma işlemini gerçekleştiriyoruz, hatta artık konuşarak klavyenin otomatik olarak yazmasını sağlıyoruz.

Ancak uzun zaman öncede kalan kapaklı telefonları hala arayanlar hatta eski modelleri kullananlarda var, samsung bunu görmüş olacakki bu kullanıcıları hem yeni teknolojiye adapte etmek hemde onların istediği gibi bir katlanır telefon yapmak için bir süre önce çalşmalara başlamıştı, şimdilerde internette yer alan video da samsung un bu modeli ile ilgili bize bariz bir şekilde görünüyor.

Samsung’un yeni kapaklı telefonu, Qualcomm’un üst seviye Snapdragon 835 işlemcisinden güç alacak. 6 GB RAM’le gelecek olan Samsung W2018, 64 GB dahili depolama alanı ile kullanıcıların karşısına çıkacak.