Kapat

Meizu Geliyoooooor.

Anasayfa
AKILLI TELEFONLAR Meizu Geliyoooooor.

Mevzu var dediler geldik 🙂

Çin menşeili telefon üreticileri her geçen gün piyasaları domine etmeye devam ediyorlar.

Hem giriş seviyesi hem orta seviye hemde Amiral gemisi olarak tabir edilebilecek telefonlarını başta çin olmak üzere en kalabalık pazarlardan biri olan Hindistanda tutundurduktan sonra dünyaya açılan çin markalı telefonlar gün geçtikçe ucuzlamalarına karşın ileri teknolojiyi sunan konseptleri ile göz doldurmaya devam ediyorlar.

Bu markalardan Xiaomi zaten pek çok kişi tarafından artık bilinen bir isim, bunun yanında piyasaları takip edenlerin bildiği ama birçok kişinin de ismini bile duymadığı ancak üst seviye özellikleri uygun fiyatla buluşturan bir marka daha var; MEiZU.

Meizu markası şimdi Türkiyenin önde gelen firmalarından Gen-Pa ile Türkiye ye resmi olarak gelmeye hazırlanıyor, Çin’de 5 büyük telefon üreticisinden birisi 30’dan fazla ülkede verdiği hizmetlerle dünyanın sayılı akıllı telefon üreticileri arasına giren Meizu, Murat Sungur Özkan önderliğinde Türkiye’de hizmet vermeye başlayacak.

Konu hakkında açıklama yapan Meizu Türkiye Ülke Müdürü Murat Sungur Özkan, “Daha önce görev aldığım firmalar vesilesiyle dünya teknoloji pazarının kalbi Çin’de çok kez bulundum ve her zaman Çin’de geniş kitlelerin Meizu markasına olan ilgisi ve sadakati dikkatimi çekmişti. Şimdi Meizu’nun Türkiye ülke müdürü olarak hedefim aynı ilgi ve sadakati Türkiye’de oluşturmak ve bunu başarabilmek.Önceliğimiz satış ve teknik servis operasyonunda da tıpkı akıllı telefonlarımızın tasarımında olduğu gibi kullanıcıyı ön planda tutacağımız bir ağ oluşturmak. Bu noktada Türkiye’de sektörün saygın ve güçlü bir iş ortağı olan Genpa’nın güvencesiyle, dünyada 30’dan fazla ülkede elde ettiğimiz tecrübe ve başarı ile birleştirerek Türkiye pazarına iddialı bir şekilde girmeyi hedefliyoruz. Modern, yenilikçi tasarım anlayışımız ve sahip olduğumuz yüksek teknoloji bu iddiamızı da destekliyor.” dedi.