Kapat

Whatsapp Gönderdiğiniz Mesajı Geri Çekme Özelliği Getiriyor

Anasayfa
TEKNO MAGAZIN Whatsapp Gönderdiğiniz Mesajı Geri Çekme Özelliği Getiriyor

WhatsApp, uzun zamandır beklenen bir özelliği daha kullanıma sunuyor.

Aaaa mesajı kime gönderdim yaaa tüh, Eyvah yanlış mesaj yazdım yaaa gitti mesaj ne yapıcam şimdi?  gibi serzenişler artık tarih olacak.

Özellikle yanlışlıkla mesajlar gönderen kullanıcılarının imdadına yetişecek olan WhatsApp, “Delete for everyone”  herkes için mesajları sil seçeneğini kullanıma sunuyor.

 

Geri vites yapanlar çoğalacak 🙂

Bu özellik sayesinde kullanıcılar silmek istedikleri mesajları sadece kendilerinden değil karşıdaki kullanıcılardan da silebilecek. Hatırlatmak gerekirse WhatsApp’ta herhangi bir mesajı sildiğinizde bu mesaj sizin hesabınızda siliniyor fakat karşı taraf bu mesajı görmüş oluyordu.

WhatsApp, özelliği resmi blogundan duyurmuş olsa da herkes için mesajları silme özelliğinin henüz tüm WhatsApp kullanıcılarına sunmadı.

Tabii ki herkes için sil özelliğini kullanarak eski mesajlarınızı silemeyeceksiniz, sadece son 7 dakika içinde atılan mesajlar silinebilecek.

 

U dönüşü için son şans 🙂

Herkes için sil özelliği ile sildiğiniz mesajlar alıcılarınızın sohbetlerinde (*) “Bu mesaj silindi” olarak görülecek.

Silmek istediğiniz mesajın bulunduğu sohbet sayfasına gittikten sonra mesaja uzun basarak “Herkesten sil” seçeneğine dokunmanız yeterli olacak.