Kapat

Pixel 2 Serisi Android 8.1 ile beraber donanım güncellemesi de alacak!!!

Anasayfa
AKILLI TELEFONLAR Pixel 2 Serisi Android 8.1 ile beraber donanım güncellemesi de alacak!!!

Android 8.1 birkaç hafta sonra çıkacak elbetteki önce Google pixel 2 serisi bu güncellemeyi alacak ve bir Pixel 2 sahibi iseniz yeni güncelleme donanım yükseltmesi ile birlikte gelecek.

Peki sabit olan donanım nasıl olacak da yükseltme alacak?

Android güncellemelerinin cihazlarımızın yazılımını iyileştirmek için çıkıyor, ancak Pixel 2 veya Pixel 2 XL kullanıyorsanız, Android 8.1 telefonunuzun donanımıda iyileştirecek.

Özel olarak, Pixel Visual Core olarak adlandırılan şu anda hazırda bekletilmiş bir görüntü işlemcisi çipi bu yazılım ile birlikte etkinleştirilecek.

(ML) Machine Learning ile donatılan pixel 2 serisi ve yeni android yazılımı geliştirmelere daha açık bir konuma geliyor.

Google’ın tüketici ürünleri için özel tasarlanmış olan bu işlemci, HDR + ‘yı iyileştirmek için özel olarak üretilmiş ve HDR +’ yi ana yonga setiyle birlikte kullanmaktan beş kat daha hızlı ve onun onda birinden daha az enerji harcamasını sağlıyor

Diğer bir deyişle, HDR fotoğraflarının çekim hızını arttıracak ve pil tüketimini azaltacaktır.

Önümüzdeki haftalarda kullanıma sunulacak

Şuradaki blog yazısında Google, Android 8.1’in önümüzdeki haftalarda geliştirici önizleme modunda başlatılacağını ve Pixel Visual Core’un bununla birlikte etkinleştirileceğini açıkladı.