Kapat

TEKRA dan Mükemmel Oyun Bilgisayarı MSI AEGIS 3

Anasayfa
BİLGİSAYARLAR TEKRA dan Mükemmel Oyun Bilgisayarı MSI AEGIS 3

Tekra Bilişim Danışmanlık ve Dış Ticaret A.Ş. High end ürünlerini arttırmaya devam ediyor.

Oyun tutkunları için yüksek hızlı, mükemmel grafik görselleri sunabilecek kapasitede ve depolama korkusu yaşatmayacak olan üst seviye Oyun Bilgisayarı AEGIS 3

Tekra AEGIS 3 donanım özellikleri:

Aegis 3 VR7RD-095TR

 • İşletim Sistemi:          Windows 10
 • İşlemci:                        Intel® Core™ i7-7700 (8M Cache, 4.20 GHz’e kadar)
 • CPU TDP:                    65W
 • Chipset:                        B250
 • Ekran Kartı:                GTX 1070 Gaming 8GB GDDR5
 • Hafıza:                         16 GB DDR4 2400 MHz
 • Hafıza Yuvası:            DDR4 SO-DIMM x 2 slot
 • Maksimum Hafıza:   32GB
 • Ses:                               7.1 Channel HD Audio
 • Ses Chipset:                Realtek ALC1150
 • VR-Link:                      x 1
 • HDD / SSD:                256GB SSD + 2TB 7200RPM
 • Optik Okuyucu:         DVD Super Multi
 • Power Supply:            450W

Bilgisayarı derinlemesine inceleyip anlatmaya gelirsek; aslında birkaç cümle ile anlatmak isterdim ama okadar kapsamlı ve yetenekli ki bunların hepsini ayrı ayrı yazmak gerek.

ürünün inceleme videosunu da çok yakında bu yazıda bulabileceksiniz.

Öncelikle tasarım ile başlamak istiyorum.

Masaüstü bilgisayarlar daha önceleri basit kutulardı şekli bildiğiniz kutuyu andırırdı, gelişen kasalar tasarımdan nasibini aldı, artık uzay mekiği gibi tasarımlı bilgisayarlarımız var ki oldukça hoş görünüyorlar Tekra MSI AEGIS 3 de bu tasarım rüzgarından nasibini almış.

Tekra MSI AEGIS 3 gerçek bir gaming Bilgisayarı, En gelişmiş ekran kartları, en rafine ses teknolojileri ve en iyi soğutma ile donatılan bu sistem ile sınırsız oyun özellikleri ile gerçek PC oyun deneyimini yaşatıyor.

 

 

 

Tekra MSI AEGIS 3 de bulunan VR bağlantı noktası ile gerçekçi bir deneyim içerisine giriyorsunuz. VR ve AR teknolojileri Oyun dünyasında hızla yayılmada devam ediyor MSI AEGIS 3 tüm bu yeni teknolojilere destek veriyor ve gelecek teknolojilere de hazır durumda.

 

 

Tekra MSI AEGIS 3 super sessiz soğutma sistemi sayesinde oyun zevkinizi bozmuyor, En yüksek güç gerektiren yüksek grafik detaylarında bile soğutma sistemi sessiz kalıyor ve performans kaybı yaşatmıyor böylece oynadığınız oyunun içerisine girip adeta o dünyada yaşıyorsunuz.

 

 

 

 

 

MSI AEGIS 3  mükemmel kalitede 7.1 surround destekli ses sistemi ile sizi oyunun içinde adeta gerçekliğe çekiyor.

ister 7+1 ses sistemi hoparlör kullanın isterseniz 7.1 destekli oyuncu kulaklıkları kullanın çevresel seslerin hepsini duyup hissedebiliyorsunuz, yere düşen bir yaprağı yada arkanızdan sessizce gelen düşmanın ayak seslerini hemen duyabiliyorsunuz.

 

 

 

Online platform oyunları artık inanılmaz gelişmiş durumda, En büyük örneklerinden GTA V gibi bir oyunda çok büyük haritalar var, bu haritalarda Online olarak gezerken sizden başka sunucularda bulunan binlerce insan var, oyun sırasında alınan görevleri tamamlamak sizin  bağlantı hızınız ile kesinlikle alakalı, evinizde yüksek hızlı bant genişliği olan bir internetiniz varsa bilgisayarınızın bağlantısının da bu hızı desteklemesi hatta çok üstünde olması gerekir.

Tekra MSI AEGIS 3 yüksek hızlı bağlantı desteği ile Online oyunlardaki ping gecikmelerinin de önüne geçiyor ve kesintisiz oyun keyfinizin devam etmesini sağlıyor

 

 

 

Tekra MSI AEGIS 3 Mükemmel Grafik kartı desteği ile 4K oyunları kesintisiz ve akıcı bir şekilde oynatır, çoklu ekran desteği sunarak birden fazla ekranda geniş bir dünya efektini rahatça oluşturabilirsiniz.

Tekra MSI AEGIS 3 Flight Simulator X gibi simulasyon oyunlarını oynayabilmeniz için eşsiz kaliteli 4K ekranlara ve çoklu ekran bağlantılarına hazır geliyor

 

Son Olarak.

Tekra MSI AEGIS 3 Oyun oynamak için tam biçilmiş kaftan diyebiliriz, her türlü gelişime açık bu platform ile oyun oynamanın keyfine varacaksınız, performans kaybı yaşamadan harika VR uygulamalarını kullanmak Geleceği yaşamak bu Bilgisayar ile mümkün

Bu harika Gaming PC ile ilgili daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.