Kapat

BULUT SANTRAL (SANAL SANTRAL) NEDİR?

Anasayfa
Santral Sistemleri BULUT SANTRAL (SANAL SANTRAL) NEDİR?
BULUT SANTRAL (SANAL SANTRAL) NEDİR?

Bulut Santral (Sanal Santral), eski tip fiziksel telefon santrallerinin yerini alan, bulut teknolojisiyle internet üzerinden hizmet veren, internetin olduğu her yerden santral özelliklerini kullanabileceğiniz internet tabanlı yeni nesil telefon santralidir.

Bulut teknolojisi sayesinde iletişimde yepyeni bir dönem başladı! Bulutsantralim, sizlere daha güvenliteknolojik ve hesaplı bir iletişim altyapısı sunuyor!

Eski tip analog telefon santrallerin yerini alan Bulutsantralim ‘de yatırım maliyeti gerektiren fiziksel bir santral kurulmasına gerek yoktur.  Tamamen internetüzerinden çalışır. Yani internetin olduğu her yer sizin ofisinizdir!

Bulutsantralim ile, karmaşık kablo yapılarından kurtulursunuzz. Teknolojik, esnek yapısı ve kullanıcı dostu ara yüzüyle destek ücreti ödemeden kendiniz yönetebilirsiniz.

Her şubeniz için ayrı bir santral yatırımı yapmanıza gerek olmadan tek bir bulut santral ile tüm şubelerinizin telefon santrali ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Şubeler arası iletişim maliyetlerinizi sıfırlayabilirsiniz.

Bulut Santral avantajları ile ilgili video aşağıda yer almaktadır. Daha detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Bulut Santral Kullanım ve avantajları ile ilgili bir diğer makalede görüşmek üzre.

Hasan COŞKUNARSLAN