Kapat

Nokia 3310 3G li modelini duyurdu.

Anasayfa
AKILLI TELEFONLAR Nokia 3310 3G li modelini duyurdu.

Nokia microsoft tarafında bağlarını koparttıktan sonra Android dünyasına giriş yapmış ve birden fazla kaliteli telefon çıkararak Nokia markasını unutmayanların beğenisine sunmuştu.

3310

Yakın zamanda yapılan tanıtımda yine eski kullanıcılarınıda unutmayan Nokia istekleri dinleyerek kullanıcılarına tuşlu diye tabir edilen ve efsane olmuş Nokia 3310 modelini revize ederek sevenleri ile buluşturmuştu.

Temelde iletişim ihtiyacı olarak konuşma mesajlaşma gibi önemli iletişim temellerini yerine getiren yeni 3310 bu iletişim becerilerinin yanına yeni bir özellik ekleyerek yenilenmiş bir şekilde yeniden geliyor.

HMD global kullanıcıların isteklerini ön planda tuttuğunu bir kez daha gösterdi, kullanıcılar gelişen dünyada hızlı internetin değeri üzerine yeni nokia 3310 un enazından 3G bağlantıyı desteklemesi yönünde geribildirimde bulunmuşlar, bu bildirimlere kayıtsız kalmayan Nokia 3310 modelini 3G destekleme özelliğinide ekleyerek yeniden kullanıcılarına sunacak.

33103g

Böylece kullanıcılar hem klasik ve kolay kullanıma sahip olan Nokia 3310 deneyimlerini devam ettirirlerken hemde gelişen kablosuz şebeke yüksek hızlı internet ile istediklerini daha rahat gerçekleştirebilecekler.

Yeni Nokia 3310 3G’nin önce Avustralya’da satışa sunulacağı ve 2018 başına kadar tüm dünyada olacağı düşünülüyor. Fiyatının ise 90 dolar olması bekleniyor.

NOKİA 3310 3G