Kapat

1907 FENERBAHÇE’ nin Rakipleri ve Maç Tarihleri Belli Oldu.

Anasayfa
OYUN 1907 FENERBAHÇE’ nin Rakipleri ve Maç Tarihleri Belli Oldu.

 

Gruplardan çıkan 1907 FENERBAHÇE Bugün Team One ile oynadığı karşılaşmayı 3-1 yenerek Dünyanın en iyi 16 takımı arasına kalmıştı. Çekilen kura da C grubunda boy gösterecek olan Türkiye Temsilcimiz 1907 Fenerbahçeyi Zorlu maçlar beklemektedir.

Fenerbahçe C Grubu’nda G2 Esports, Samsung Galaxy ve Royal Never Give Up ekipleriyle karşılaşacak.

5 EKİM 2017   10:30 AST    Royal Never Give Up – 1907 Fenerbahçe

7 EKİM 2017   12:00 AST    G2 Esports – 1907 Fenerbahçe

8 EKİM 2017  14:00 AST     1907 Fenerbahçe – Samsun Galaxy

 

Rakipleri Tanıyalım;

SAMSUNG GALAXY

Samsung Galaxy Dünya Şampiyonası’na Kore’nin üçüncü seri başı olarak geri dönüyor. 2017 LCK Finali’nde ve Bölge Elemeleri’nde KT Rolster’ın hayallerini yok ettikten sonra Dünya Şampiyonası’na gidiyor. En son Dünya Şampiyonası’na katıldıklarında ölüm grubu olarak görülen D Grubu’nda kolayca en üst sırayı elde eden takım, turnuvaya devam ederek finalde eski şampiyon SK telecom T1 ile karşılaştı. İlk iki maçta yenilen Samsung inanılmaz bir geri dönüş yaparak üçüncü ve dördüncü maçı aldı ve bize ilk defa Dünya Şampiyonası finalinde beş maç izletti. 2017 Dünya Şampiyonası’ndan beklentileri sadece bir adım daha öteye gidebilmek.

 

G2 ESPORTS

‘Avrupa’nın Kralları’ finalde Misfits karşısında kazandıkları 3-0’lık serinin ardından üst üste aldıkları dördüncü Avrupa LCS Şampiyonluğu ile güçlerini bir defa daha kanıtladılar. Yaz Mevsimi’nin başındaki sarsıntılı başlangıca ve mevsim finallerinde en düşük sırada görülen takımlardan biri olmasına rağmen seri başı olmayı ve 2017 Dünya Şampiyonası’na birinci torbadan katılmayı başardılar. MSI’da finale çıkarak kendilerinden söz ettirdiler ve takımın uluslararası turnuvalarda zorlandığı gibi söylentilere son verdiler. Artık sadece bölgelerinde değil, yurt dışında da güçlü olduklarını dünyaya bir kez daha gösterme şansı elde ettiler.

 

ROYAL NEVER GİVE UP

Royal Never Give Up 2016 Yaz Mevsimi’nden bu yana LPL’in en iyi takımlarından biri oldu. LPL Kış ve Yaz Mevsimi’ni ikinci olarak bitirdikleri için sahip oldukları Şampiyonluk Puanları sayesinde artık kendi taraftarlarının önünde Çin’in ikinci seri başı olarak oynama şansına sahipler. Takım olarak ikinci defa Worlds’e katılsalar da Uzi’nin iki Dünya Şampiyonası Finali görmesi sayesinde tecrübe konusunda eksikleri yok.