Kapat

1907 FENERBAHÇE ESPOR Tarihi Zafer

Anasayfa
OYUN 1907 FENERBAHÇE ESPOR Tarihi Zafer

1907 FENERBAHÇE ESPOR

Son zamanların en çok oynan online oyunu olan League of Legends bu senenin Türkiye şampiyonu 1907 Fenerbahçe Dünya şampiyonasında En iyi ilk 16 takıma katılmaya hak kazanmıştır.

1907 Fenerbahçe Espor henüz ilk sezonunda bölgenin en kuvvetli takımlarından BAUSuperMassive karşısında aldığı 3-0 lık galibiyet ile Dünya Şampiyonasına katılmaya hak kazanmıştır.

 

1907 Fenerbahçe Espor Takım oyuncuları kimlerdir,

THALDARİN  – Berke Demir ( Üst Koridor ) Takım Kaptanı

CRASH            –  Dong-Woo Lee ( Ormancı )

FROZEN         –  Tae İl Kim    ( Orta Koridor )

PADDEN        –  Ege Acar Koparal ( Nişancı )

JAPONE         –  Bahadır Çolak    ( Destek )

MOVE           –  Min Su Kang  ( Ormancı )

WAENA        – Berşan Aydın ( Orta Koridor )

 

 

Ön elemeler D grubunda mücadele eden 1907 FENERBAHÇE gruptan 3-1 lik seri ile grup birincisi olarak çıkarak. Brezilya’ dan Team oNe ile eşleşti. 5 maçlık seride 1907 FENERBAHÇE Oyunun ilk maçını kazanarak avantaj elde etse de 2. Maç da taktiksel hatalardan dolayı Team oNe takımı skoru 1-1 yaptı. 1907 Fenerbahçe 3. Maç da düzgün seçimleri ve takım savaşındaki zekasını kullanarak skoru 2-1 ‘e getirmiş bulundu. Fenerbahçe 4. Maçı alması durumunda en iyi 16 takım arasına kalacaktı. Maça her zamanki gibi tutuk başlayan 1907 Fenerbahçe Alt koridorda istediğini alamasa da Orta koridorun Efsane ismi FROZEN sahneye çıktı ve Aurelion Sol tercihini çok iyi yaptığını bize göstererek Alt koridorda verilen skorlarlara karşı iyi bir destek atarak skorlarlar çıkarttı bütün haritaya hakim olan FROZEN maçı taşıyarak. Seride 3-1 lik skoru yakaladı ve Gruplara kalmayı hak kazandı.

1907 FENERBAHÇE Takımımıza Dünya Şampiyonasında Başarılar dileriz.