Kapat

Turkcell’den yeni hizmet! Lifecell

Anasayfa
TEKNO MAGAZIN Turkcell’den yeni hizmet! Lifecell

Türkcell yeni markası Lifecee hizmetini duyurdu.

Temelde internet üzerinden tüm ihtiyaçları karşılama amacı taşıyan hizmet, yüksek kota seçenekleri ile meraklılarına duyuruldu.

uzun zamandır internet teknolojisindeki gelişmeler 4G nin hayatımıza girerek yüksek hızlı veri ve ses iletişimi sağlaması sonunda herkesin ortak düşüncesi zaten altyapısal olarak gitgide kablosuz ve bulut sistemlere yönelen sistemin gerekli hıza artık sahip olduğu yönündeydi, 5G bağlantının konuşulduğu bu günlerde artık kablolu altyapılar neredeyse pabucu dama atılma noktasına geldi, tamda bu anda Türkcell yeni projesi olan Lifecell hizmetini duyurdu.

Kablosuz 4G altyapısının hız oranları oldukça yüksek, hal böyle olunca zaten veri iletişimi whatsapp yada Bip gibi platformlardan sesli ve görüntüşü görüşmeler daha kolay bir hale geldiği günümüzde artık düşük kaliteli sesli görüşmeler yerine bu hızın getirdiği avantajla beraber yüksek kaliteli HD ses ve veri iletişimi yapabileceğimiz konuma geldik, Türkcell de bu yapının gidiş yönünü görmüş ve altyapısını test etmiş olacakki tüm veri ses iletişim ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz Lifecell hizmetini devreye soktu.

Lifecell de yüksek kotalı paketler ile tamamen internet üzerinden Bip ile her yöne konuşma ile beraber gelen ekstra hizmetler yanında kullanım ihtiyacına bağlı olarak fazladan internette verilmiş ki ihtiyacı olanlar sosyal medya yada diğer ihtiyaçları için bu internet kotalarını kullanabilsinler.

paketler

5G nin konuşulduğu bu günlerde altyapının artık tamamen kablosuz yapıya dönüşmesi kaçınılmaz görünüyor, bakalım gelecek dönemlerde oparötörler müşterilerine nasıl yenilikler sunmaya devam edecekler.

Merakla takip ediyor olacağız.

Türkcell Lifecell paketlerini aşağıdaki bağlantıdan inceleyebilirsiniz.